FAQ

سوالات مرتبط با دوره‌ها
 1. چه دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنید؟

  دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف از جمله بازاریابی تلفنی، بازاریابی حضوری، تیم بازاریابی یک نفره، زبان بدن، اسلحه‌های مرگبار بازاریابی، اصول مدیریت و سرپرستی، مهارت های ارتباط با مشتری، CRM، آناتومی فروش و … برگزار می‌گردد. این دوره‌ها می‌تواند در محل شرکت شما و یا خارج از محل کار شما برگزار گردد.

 2. برای ایجاد مرکز تماس هوشمند چه امکاناتی مورد نیاز است؟

  جهت ایجاد یک مرکز تماس هوشمند با توجه به رشد تکنولوژی در این زمینه می‌توان از پلتفرم‌های آماده استفاده نمود. اما چنانچه در نظر دارید به صورت درون سازمانی و از پایه این کار را انجام دهید در ابتدا نیاز به نیروی کار متخصص در زمینه IT دارید. بعد از آن زیر ساخت‌های مخابراتی و کامپیوتری مورد نیاز باید تهیه گردد. مانند سرور‌ها، خطوط تلفن، نرم افزار مدیریتی مرکز تماس، استخدام اپراتور و …

 3. جهت راه اندازی بازاریابی تلفنی برای کسب و کار‌ها خدماتی دارید؟

  بله در صورت نیاز به راه اندازی بخش بازاریابی تلفنی، می‌توانید روی کمک ما حساب کنید. از آموزش و مشاوره مدیران میانی و ارشد سازمان تا مشاوره جهت پیاده سازی سیستم‌های مورد نیاز و هم چنین آموزش و جذب نیروهای مناسب و پیاده سازی ارزیابی عملکرد مناسب با این بخش همگی به صورت حرفه‌ای انجام خواهد شد.

 4. دوره‌های آموزشی غیر حضوری هم دارید؟

  بله به زودی ویدئو ها و پادکست های آموزشی در زمینه‌های مختلف در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 5. امکان ارائه گواهی‌نامه در انتهای دوره‌ها وجود دارد؟

  در انتهای هر دوره متناسب با درخواست متقاضیان امکان ارائه گواهی‌نامه های داخلی و بین المللی معتبر فراهم می‌باشد.

 6. برای بخش نظر سنجی از مشتریان چه خدماتی دارید؟

  به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از متدهای مختلف اندازه گیری رضایت مشتری مانند NPS, CSAT, CES و … نرخ رضایتمندی مشتریان خود را محاسبه کنید و راه حل هایی برای افزایش سطح رضایت از محصول یا خدمات شما پیش روی شما می‌گذاریم. خدماتی مانند طراحی سوالات مناسب با کسب و کار شما و آموزش نیرو‌های مرتبط با نظرسنجی نیز به صورت حرفه‌ای قابل ارائه می‌باشد.

سوالات رایج مشتریان
 1. چگونه کیفیت مکالمات کارشناسان مرکز تماس را بهبود دهیم؟

  جهت افزایش کیفیت مکالمات کارشناسان در مرکز تماس یا واحد بازاریابی تلفنی، نیاز است تا نفر یا نفراتی را جهت شنود و کنترل مکالمات در نظر بگیرید. با مشخص نمودن و اندازه گیری شاخص‌های مرتبط با کیفیت مکالمات کاربران، برای نارسایی‌های موجود راه حل مناسب پیدا کرده و از طریق آموزش و اطلاع رسانی، کیفیت مکالمه کاربران را می‌توانید افزایش دهید.

 2. چه شاخص‌هایی برای مدیریت بهتر مرکز تماس باید اندازه گیری شود؟

  در مرکز تماس شاخص های متعددی وجود دارد که بنا به الزامات کسب و کار های مختلف می‌توان از آن‌ها استفاده نمود. شاخص‌هایی مانند service level, AHT, FCR, Abondon Rate, Waiting Time و …

 3. چطور می‌توانم درصد موفقیت را در بخش بازاریابی تلفنی خود افزایش دهم؟

  برای این مورد راه حل‌های مختلفی وجود دارد. یکی از مهم ‌ترین آن‌ها مهندسی شکست و مهندسی موفقیت می‌باشد. بعد از جمع آوری داده های مورد نیاز، راه حل‌های مناسب با کسب و کار شما مشخص خواهد شد.

 4. ارتباط مرکز تماس با فضای دیجیتال تا چه حد ضروری است؟

  به طور قطع باید این نکته را در نظر بگیرید که مرکز تماس یا call center اصلا نیازی به ارتباط با فضای دیجیتال ندارد. چرا که امروزه تمام این موارد به صورت پیش فرض می‌بایستی در این واحد وجود داشته باشد و بخش بزرگی از تعاملات با مشتریان در مرکز تماس یا به اصطلاح امروزی تر مرکز ارتباط، از طریق رسانه‌های دیجیتال انجام می‌گردد.

 5. با توجه به گسترش استفاده مردم از فضای مجازی وجود مراکز تماس ضروری است؟

  عوامل تاثیر‌گذار بر احساسات و عواطف مشتریان و همچنین فرهنگ حاکم بر جامعه ما و البته عملکرد ضعیف کسب و کارها در پاسخگویی از طریق فضای دیجیتال، لزوم پابرجا بودن مراکز تماس را مستحکم تر میکند. علاوه بر آن در زمان کنونی این ابزار‌ها و رسانه‌های می‌بایست به مراکز ارتباط اضافه گردد نه جایگزین.

 6. چگونه می‌توانم مخاطبان هدف خود را برای بازاریابی شناسایی کنم؟

  با کمک گرفتن از فضای دیجیتال موجود و از طریق تولید محتوای با ارزش در قدم اول محصول یا خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید و از طریق تکنیک هایی نظیر استخراج پرسوناهای مختلف از مخاطبان، سگمنت‌های هدف کسب و کار خود را شناسایی و هدف گیری نمایید.

سوال دیگری دارید؟

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید