درباره ما

درباره من

من امیر مهرنیا هستم به وبسایت من خوش آمدید.

هر آنچه در این دنیا و پیرامون ما قرار گرفته به سمت هدفی خاص در حرکت است. اما خداوند عنصری در وجود آدمی قرارداده به نام اختیار تا بتوانیم مسیر خود را در این راستا انتخاب کنیم.

طبق تجربیاتی که در شرکت ها و کسب و کارهای مختلف در زمینه همکاری، تدریس و مشاوره به دست آوردم متوجه شدم که بسیاری از شرکت ها و حتی برند های معتبر و بزرگ در مدیریت و بهینه سازی مراکز تماس و بخش بازاریابی تلفنی خودشون ضعف های چشمگیری دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتم به صورت تخصصی به بهینه سازی مهم ترین بخش هر کسب و کار بپردازم. با این هدف پا به عرصه مشاوره و آموزش گذاشتم و اکنون در زمینه‌های مختلف کسب و کار به خصوص بازاریابی و تبلیغات و هم چنین توسعه کسب و کار با رویکرد دیجیتال نیز فعالیت میکنم.

ماموریت من

رسالت اصلی من کمک به رشد و ارتقا افراد و بهینه سازی کسب و کار‌ها، با استفاده از جدیدترین متد آموزشی و مدیریتی که در زمینه مراکز تماس، بازاریابی،بازاریابی تلفنی، تبلیغات، فروش و مهارت های ارتباطی است.

 • ارتقا سطح کیفی نیروهای انسانی کسب و کار شما به عنوان اصلی ترین سرمایه
 • آموزش به روز ترین راهکارها برای بهینه سازی فرآیند‌ها و افزایش فروش کسب و کار شما
 • گرداوری به روز ترین مقالات در زمینه بازاریابی و فروش تلفنی و مدیریت مرکز تماس
 • بالا بردن درصد پذیرش فروش تلفنی نیروهای شاغل در بخش بازاریابی تلفنی

آمار و ارقام دروغ نمی گویند

تعداد، نظرات و نظرسنجی های دوره های آموزشی که برگزار کرده ام همواره انرژی مضاعفی برای ادامه راه برای من به دنبال داشته.امیدوارم شاخص خوبی برای انتخاب بهتر شما برای مشاوره و آموزش نیز باشد.

42دوره آموزشی
95%نرخ رضایتمندی دوره ها
450دانش پذیر
2Kساعت آموزش و مشاوره

سوابق حرفه‌ای

در مسیر پیشرفت و زندگی همواره یادگیری برای تمامی انسان ها لازم و ضروریست. بدون آموزش و یادگیری، من با همان کیفیتی قادر به انجام کارها هستم که تا دیروز انجام میدادم، پس به نتیجه ای غیر از نتیجه دیروز دست پیدا نخواهم کرد.حرفه

23شهریور1390

معاونت اجرایی و مشاور بازاریابی موسسه دانش ایرانیان شایسته

08آبان1391

مدرس مورد تایید دانشگاه پیام نور

14خرداد1396

مدرس مرکز آموزش بازرگانی

23بهمن1397

مشاور بازاریابی و تبلیغات شرکت ساینا

01مرداد1397

مدرس بازاریابی تلفنی بیمیتو، ایساکو، بیمه دی و ...

23فروردین1398

مدیر تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ خدمات گلدیران

17بهمن1399

معاونت پشتیبانی مشتریان خدمات گلدیران

میزان یادگیری در حالت های مختلف

روش ها و نظریه های مختلفی در زمینه یادگیری افراد وجود دارد اما موضوع مهم این است که هر کسی روش و عادت های یادگیری مختص به خود را دارد. در این بخش قسمتی از نتایج تحقیقات انجام شده در این مورد قابل مشاهده هست که نشون میده یادگیری و یاددادن چقدر ارزشمند هست.

خواندن
0
دیدن و شنیدن
0
تجربه کردن
0
یاددادن
0

در زمینه بازاریابی تلفنیاتوماسیون مرکز تماسمشتری مداریایجاد ارزیابی عملکردافزایش فروشبازاریابی مدیریت مرکز تماس نیاز به آموزش یا مشاوره دارید؟

مشاوره حرفه ای

شناسایی نیاز ها و نقاط قوت و ضعف سازمان و ارائه راهکار با رویکرد کاهش هزینه و افزایش درآمد کسب و کار

ایده های با ارزش

ارایه ایده های با ارزش در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و هم چنین افزایش وفاداری مشتریان به سازمان با تکیه بر سیستم مشتری محوری.

مدیریت زمان و هزینه

شناسایی فرایندهای ارتباط با مشتری و بهینه سازی بر اساس سیستم های مدیریت کیفیت با هدف افزایش کارایی و کاهش هزینه سازمان.

اتوماسیون فرایندها

یکپارچه سازی و اتوماتیک کردن فرایندهای کسب و کار که منجر به افزایش کنترل روی کارمندان و بالا رفتن بازدهی کلی سازمان میشود

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید